Pozdní léto

Pozdní léto v Zahradišti
aneb

díl.: XX. Opatrně, opatrně mamčo.

Milý deníčku už je to tady, poslední plánovaný víkend vodní sekce a jeden z posledních pro moji maličkost, jelikož jak jsem se ti již svěřila jsem v očekávání.Pro vysvětlení deníčku budu maminkou a tak si chci ještě naposledy v letošním roce na závěr plavecké sezóny utužit naučené cviky.

Letošní konec sezóny trávíme opět v Zahradišti. V prvním víkendovém týdnu jsem se znovu sjeli využít posledních krásných skoro letních dnů. Musím se přiznat, že se k psaní zážitků dostávám docela pozdě po akci a tak mi jednotlivé dny splývají v jeden dlouhatánský mající víc jak 48 hodin.

Co se týče ubytování bydlely jsme tentokrát ve velké chatě s manžílkem a jeho pánečky. Rodinka přijela až na druhý den bez Booby.

Celý víkend byl báječný, ale pro mě už malinko náročný, což mělo za následek mírné lenošení, které mi moje milá panička dovolila. Každý cvik jsem si zopakovala max . dvakrát a skoky ze člunu jsem první den odmítla, důvodem mého odmítnutí splnit daný povel byla únava. Ale po vyspání a důkladném odpočinku, jsem si skočila s opatrností mě v tu chvíli vlastní.Musela jsem chránit svá miminka, aby jim náraz vody na bříško neublížil. Proto jsem se rozhodla ukázat excelentní skok ve stylu ala Rony.

Na závěr letošní vody jsme dostali certifikát za splnění výcvikové docházky a zároveň jsme byli obdarováni hračkou, za naše celoroční snažení. Majda pro mě vybrala myšku s velikýma ušima.Tu už nechám pro potomky. Miminka by měla přijít na svět kolem 10. října 2008 a vím, že jich bude více jak devět. Moc se na ně těsím a doufám, že to s Majdou zvládneme.

Proto se deníčku pro letošní rok odmlčím, budu mít spoustu práce se štěňátky. Majda určitě pár řádky zapíše jak jsme to zvládly a jak se dítka mají k světu.

 

 

 

Celesta